Finančné výzvy v roku 2013

Tak konečne je tu rok 2013. Tí, čo úspešne prežili „X – tý koniec sveta“ v roku 2012 a všetky jeho nástrahy, sa môžu v pohode koncentrovať na nasledujúci kalendárny rok.

Podľa jedného nemenovaného prieskumu každý štvrtý človek si dáva do nového roku predsavzatia týkajúce sa súkromných financií ako je zbavenie sa dlhov, ušetrenie nejakých peňazí na dovolenku, pre deti, vytvorenie finančnej rezervy na horšie časy a pod…

Riziko splnenia predsavzatí spočíva neraz v tom, že pri plnení bežných úloh v každodennom zhone zapadnú prachom a po jeho odfúknutí na konci roku zistíme, že stav je ešte často krát horší ako bol na začiatku.

 

Peniaze

Želám preto Vám všetkým, ktorým záleží na skutočnom ozdravení ich financií v akomkoľvek smere, aby boli vytrvalí a disciplinovaným dodržiavaním finančných plánov dosiahli svoje predsavzatia.

 

Rád Vám budem aj v tomto roku nápomocný pri príprave riešení týkajúcich sa:

–          Znižovania dlhov

–          Šetrenia ostatných finančných nákladov

–          Kumulácie finančných zdrojov na Vaše potreby

–          Dôchodkového zabezpečenia a finančnej nezávislosti

Teším sa, že v priebehu roku 2013 nadviažem nové vzťahy s ľuďmi, ktorí sa budú chcieť posunúť v oblasti financií smerom, ktorý im a ich rodinám zabezpečí finančný prospech nielen dnes ale aj zajtra.